GALERII

Maja nr 1

OKSA PUHKEMAJA

Oksa puhkemaja nö meie vanem vend, on mõeldud eelkõige peredele ja suurematele seltskondadele puhkamiseks ja ürituste korraldamiseks, mahutades 20 inimest (ööbimiskohti kooos magalaga kokku 15). Maja kõrval olevale kuuri II korrusele oleme ehitanud mõnusa magala, mis mahutab viis inimest.  

Tutvu ka meie Facebook lehega ning ole kursis meie toimetustega: Oksa puhkemaja

Maja nr 2

JUBA PUHKEMAJA

Juba puhkemaja on eelkõige mõeldud peredele ja väiksematele seltskondadele, kuna on pisut väiksem ja hubasem kui Oksa puhkemaja, mahutades kuus inimest. Lisaks on Juba  maja kõrval ka väike kämping, mis mahutab neli inimest.

Tutvu ka meie Facebook lehega ning ole kursis meie toimetustega: Juba Puhkemaja

Põhjaliku arvustuse leiad Liisi ja Beni blogipostitusest, kus on olemas ka Juba maja tutvustav videoklipp. 

Lisavõimalus

PARVESAUN

Lisaks maja rentimisele, saad oma puhkust veelgi täiuslikumaks muuta. Rendi sumedaks õhtuks parvesaun ning naudi kosutavat leili Vagula järve keskel. Parvesaunale mahub ligikaudu 8-10 inimest, kus ilusa ilma korral on II korrusel võimalik päikest võtta ning õhtust päikeseloojangut saab nautida I korrusel olevtest võrkkiikedest.  

Parvesauna juhtimist kartma ei pea, sest liigub väikese mootori abil ning enne järvele minekut teeme ka väikese õpetuse, kuidas turvaliselt järvel seigelda.

Lõõgastus

ÜMBRUS

Oksa ja Juba puhkemajade übrus on lihtsalt maaliline- mets saab kokku järvega. Jalutamisrajad igale maitsele ning sügis pakub tohutult ande kõigile koriluse armastajatele. Kukeseenest metsmaasikateni välja.  Talvel on võimalik tegeleda parima talispordialaga – suusatamine, sest võimalusi jagub. Lähimad suusarajad on Kubijal, kuid paarikümne kilomeetri kaugusel asub Haanja (LINK) , mis on tuttav juba igale suusasõbrale. Kui soovid aga proovida mäesuuska, siis käi kindlasti ära Kütiorus (LINK). Tule avastama!