võimalused

võimalused- mida meie juures, teha saab...

Õige puhkus ei koosne ainult hubasest majutusest metsade vahel. Meie juures on lisaks majutusele erinevaid võimalusi, kuidas oma puhkust meeldejäävaks muuta ja unustamatute elamustega täita, seepärast oleme välja toonud neli populaarsemat tegevust, mille hulgast igaüks endale kindlasti meelepärase leiab.  

Võimalusi Vagula järve kaldal jagub, kuid nendes lähemalt saad lugeda allolevast infost või siis tutvuda üleüldistest matkamisvõimalustest Võrumaa kaunil kuppelmaastikul:  https://www.loodusegakoos.ee/puuri-uuri/metsaannid/vorumaa

Paljude puhkajate jaoks on olululine eemale saada linnakärast ja kiirustamisest, kuid ometigi peab mõtlema söögivalmistamisele ning tooraine hankimisele. Seepärast toome ühe võimalusena välja ka meie kõige värskema lisateenuse: TOITLUSTUS. Kasuta võimalust ja telli hommiku-, lõuna-, õhtusöök võik koguni kolm toidukorda meie käest.  

Toitlustust pakume nii gruppidele kui ka väikestele peredele- küsi personaalset pakkumist oksapuhkemaja@gmail.com!

Parvesaun 08.20
I VÕIMALUS: Parvesaunaga järvele

Kui tavaline saun on Sinu jaoks liiga igav, siis üllata oma seltskonda ja rendi meilt lisaks parvesaun. Mis saab olla mõnusam, kui otse saunalavalt Vagula järve hüpata.
Parvesaun koosneb leili- ja riietusruumist, lisaks terrass alumisel korrusel ning päikesevõtu koht katusel, kust on hea kuumast saunast tulles vettehüppeid teha. Parvesaun mahutab maksimaalselt 10 inimest.

II VÕIMALUS: Paadirent /Veesport

Rentides puhkuseks Oksa või juba Puhkemaja, kuulub hinna sisse küll klassikaline aerupaat. Kui aga keegi tunneb, et tahaks teha adrenaliinirohket paadisõitu mootorpaadiga või unistab veesuuskagega liuglemisest Vagula järvel, siis on Sul selleks võimalus. Uuri paadirendi ja veespordi võimaluste kohta lähemalt- helista või kirjuta.

III VÕIMALUS: Püüa kala

Oksa ja Juba puhkemajad asuvad 602, 8 hektarilisel Vagula järve kaldal. Liigirohkes järves leidub kala latikast turbani ning erinevad kalapüügivõistlused pole siin eriline nähtus. Ehk siis, tähelepanu kalamehed- ja naised- Vagula järv ootab teid. Meie poolt on paadid, teie poolt püügisoov.

IV VÕIMALUS: Matka looduses

Meie asukoht on suurepärane- Võrumaal, Vagula metsade vahel ning meid ümbritseb imeilus loodus. Lisaks on hulgaliselt kauneid metsaradu, boonuseks värske õhk ja linnulaul. Sõltumata aastaajast, nädalapäevast või kellaajast on see kõigile TASUTA! Keri allapoole ja saa tuttavaks meie lähiümbruses olevate matkaradadega.

Matkarajad Lõuna-Eestis